Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 114288
وزیر ناشی و گل به خودی
از قصه شنگول و منگول تا رئیس‌جمهور مادام‌العمر!
سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۱
 
بعد از توافق همه جا گل و بلبل می شود، به خرج هیشکی نرفت که نرفت و کسی برای حرفش تره هم خورد نکرد(الاّ روزنامه های شریک دزد و رفیق قافله). حالا رفته سراغ بچه ها تا یک کلمه حرف راست بشنفه...
به گزارش پایگاه خبری انصارحزب‌الله، هفته‌نامه یالثارات‌الحسین(ع) در ستون الجیغ‌و الداد نوشت:

رئیس‌جمهور مادام‌العمر نه بابا!

همین دیروز یک بابائی ورداشته هفت، هشت صفحه کپی کتاب مطالعات اجتماعی پایه هشتم متوسطه را فرستاده نشریه که چه غافلید روحانی می‌خواهد رئیس جمهور مادام العمر بشود. این هم مدرکش... ببینید این کتاب چطور به جای شرح وظایف رئیس جمهور، روی خود روحانی زوم کرده که «هم اکنون رئیس جمهور ایران کیست؟ او چگونه به این مقام انتخاب شده است؟آیا می دانید در زمان انتخاب او چند نفر دیگر نامزد ریاست جمهوری بودند؟» دست مریزاد!

الحق که سوءاستفاده گروهی و جناحی از این افتضاح تر. وانگهی مگر حسن روحانی تحفه بود که باید چند عکس تبلیغاتی او را در کتاب بچاپانند؟! چرا عکس شهید رجایی نه و حسن روحانی آره؟! عرض می شود که بابا جان !قربان ریشت! وقتی روحانی دم به دقیقه جار می زند که ما میانه رو و اعتدالی هستیم مردم هم که می دانند رجائی انقلابی بوده. شیر فهم شد چی می خوام بگم؟!این چه توقّعی است که وزیر یک دولت میانه رو(یا زبانم لال لیبرال) اسم رجایی را در کتاب درسی بچه ها بیاره؟!!

سیّماً شما ناراحت نباش، وزیر ناشی گل به سیستم خودش زده و به جای تبلیغ حسن روحانی کار را خرابتر کرده. ورداشته برنامه های یک روز یک رئیس جمهور رو لیست کرده، اولشم نوشته اقامه نماز صبح و تلاوت قرآن کریم ،ساعت۵ صبح !چه عرض کنم!همه جورش رادیده بودیم الاّ اینکه رئیس جمهور مملکت همیشه آزگار سر ساعت ۵ نماز صبحش را بخواند وانگهی وقتی روحانی به نیروی انتظامی می گوید وظیفه شما اجرای اسلام نیست، لابد صبح ها بعد از نماز چندخط قرآن می خوانه و بعد قرآن رو می بوسه و می ذاره رو طاقچه که روزها خیالش از بابت قرآن و اجرای آن تخت باشه!. حالی شدی یا نه؟!

قصه شنگول و منگول

گفت:روحانی اول مهر رفته به مدرسه ابتدائی و از بچه ها در حالی که کلاس اولی ها در صف به پهلوی همدیگه سیخونک می زدند و تلویزیون هم اونا رو نشون داده، پرسیده : «سؤال بنده از شما این است ،به نظر شما بعد از انجام توافق هسته ای با ۶ قدرت بزرگ دنیا چه فرصت تازه ای پیش روی ما گشوده شده و فرصت های جدید چیست؟»

گفتم: چه ایرادی داره، از قدیم ندیم گفتن حرف راست رو باید از بچه شنید. روحانی،بنده خدا، از بس به قول کرمونشاهی ها ایلا ،اولا ( این ور،اون ور) رفت و هی گفت: بعد از توافق همه جا گل و بلبل می شود، به خرج هیشکی نرفت که نرفت و کسی برای حرفش تره هم خورد نکرد(الاّ روزنامه های شریک دزد و رفیق قافله). حالا رفته سراغ بچه ها تا یک کلمه حرف راست بشنفه.

گفت:حرف شما منو یاد یک شیخی انداخت که می خواست بره پیش مرجع تقلید ما. بهش گفتم:شما که داری میری پیش آقا، سؤال منم رو بپرس. فردا ازش پرسیدم :حاج آقا! پرسیدی؟ گفت: نه ، چون «آقا»شنگول نبود، نپرسیدم!گفتم عجب!مگه یک روحانی مجتهد و مرجع تقلید هم از روی شنگولی حرف می زنه؟

گفتم : اما یک روحانی داریم که یحتمل از روی شنگولی حرف زده باشه تو مدرسه با بچه ها و گرنه مگه همین روحانی نبود که چند ماه پیش به نماینده هایی که برای توافق نظر داده بودند گفت بی سواد ها و بعدش هم گفت برن به جهنم. حالا چطور شده که ابتدایی های روز اول کلاس اول شدن باسواد؟!

گفت: نه بابا! روحانی از تو بهتر می فهمیده که کلاس اولی ها هنوز سوات یاد نگرفتند و به جای گوش کردن حرفای رئیس جمهور سیخونک بازی می کنند.

پیش خودش گفته بذار مث برنامه کودک یه چیزی بگم که بچه ها دعواشان نشه! چیزی مثل قصه شنگول و منگول، حبّه انگور...