داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 132701
محافظه‌کاری، دشمن روحیه انقلابی در کشور است
يکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۴
 
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال غرب کشور گفت: با اقدامات محافظه‌کارانه نمی‌توان کشور را اداره کرد زیرا محافظه‌کاری دشمن روحیه انقلابی در کشور است.

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله به نقل از فارس، سردار محمدتقی اوصانلو صبح امروز در مراسم یادواره شهدای عملیات خیبر و بدر با اشاره به اینکه با رفتارهای محافظه‌کارانه نمی‌توان کشور را اداره کرد، اظهار کرد: اگر قرار باشد برای هرگونه مشکلی که انقلاب را تهدید می‌کند بدون هیچ دل‌نگرانی، به آنها بی‌توجه باشیم در حال خیانت به نظام و مردم هستیم.

وی گفت: افرادی که به راحتی از دستاوردهای انقلاب چشم‌پوشی می‌کنند خائن به کشور و مردم هستند و باید در برابر افرادی که صلاح کشور را نمی‌خواهند و محافظه‌کاری می‌کنند ایستاد.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال غرب کشور با اشاره به اینکه این افراد لکه سیاه در کارنامه روحیه جهادی هستند، افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری نیروهای انقلابی و مسؤولان کشور باید غیرمحافظه‌کارانه از انقلاب و کشور دفاع کنند.

اوصانلو ادامه داد: اگر می‌خواهیم کشور ما نیز مانند کشورهای منطقه گرفتار جنگ و آوارگی نشود باید مطیع امر رهبری باشیم و افرادی که می‌گویند یک زمانی انقلاب کردیم و دیگر باید کشور را اداره کنیم خیانت‌کار هستند.

وی بیان کرد: همه مشکلات ما از جایی سرچشمه می‌گیرد که افرادی که انقلابی نیستند با لباس انقلابی در حال اداره امور کشور هستند و تنها راه چاره کشور این است که اداره امور به دست افراد انقلابی باشد.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال غرب کشور رفا‌ه‌طلبی و خودخواهی را لکه سیاهی در کارنامه روحیه جهادی دانست و یادآور شد: با حکومت سلطنتی اسلامی و کاخ‌نشینی اسلامی نمی‌توان کشور را اداره کرد زیرا راه رسیدن به آرمان‌های امام راحل تنها با روحیه جهادی امکان‌پذیر است و داشتن روحیه جهادی به معنای جنگ نیست بلکه به معنای حفظ عاقلانه کشور از گزند دشمنان است.

اوصانلو عنوان کرد: در طول تاریخ اسلام تعابیر زیادی در رابطه با شهدا بیان شده است و همه این مسائل نشان دهنده مقام والای شهدا در پیش خداوند است و خلوص شهدای ما در حدی بود که خداوند اراده آنها را اراده خود قرار دادند.

وی گفت: مقام شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی بسیار بالا است و این مقام بالای شهدا در سایه ولایت‌پذیری و جانفشانی‌های آنها بود.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال غرب کشور ولایت‌پذیری شهدا را رمز پیروزی ما در جنگ تحمیلی دانست و افزود: شهدای ما بدون هیچ چشم‌داشتی در حال جانفشانی بودند و ولایت‌مداری در اوج رفتار و اعمال این شهیدان به چشم می‌خورد.