داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 132693
خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است!
يکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۸
 
یکی دیگر میلیاردها تومان از بیت المال چپاول می کند و آن را به مال البیت تبدیل می کند و حالش را می برد و یکی دیگر که باید پی گیری و بازخواست کند، آن چپاول را می گوید وام معوقه بوده است،آنوقت عذابش را مردم خوزستان باید بکشند!

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله: وبلاگ پلاک نوشت: شیخ در استان ما گفت: "اگر منکر ترویج شد عذاب الهی می آید، بعضی از عذاب ها هم همین هایی است که ما می بینیم"

یکی دیگر میلیاردها تومان از بیت المال چپاول می کند و آن را به مال البیت تبدیل می کند و حالش را می برد و یکی دیگر که باید پی گیری و بازخواست کند، آن چپاول را می گوید وام معوقه بوده است،آنوقت عذابش را مردم خوزستان باید بکشند!

 یکی دیگر حقوق ۵۷ میلیونی از بیت المال می برد و حتی حق تفریح بچه هایش را از بیت المال می گیرد و وقتی صدای مردم و رسانه ها و رهبری بلند می شود و وقتی که می بینند هوا پس است،برای رنگ کردن خلق الله عذرخواهی سوری می کنند ووقتی آبها از آسیاب افتاد ،آن نجومی گیر را ذخیره نظام خواندند و همه اینها به دید شیخ ما منکر نیست تا عذاب نازل شود!! و آن وقت توی خوزستان فرزند شهید باید به هزار نفر رو بزند تا حداقل شغلی پیدا کند و چندرغاز حقوق بگیرد و آخرش هم عذاب را بابت منکر انجام نداده باید بکشد

 یکی دیگر برادرش پرونده اختلاس و همکاری با دزدان بیت المال را دارد و آن وقت خاک و عذاب را باید خوزستانی تحمل کنند

 قدیما می گفتند کسی که به عهدش وفا نکرد و دروغ گفت منکر انجام داده است و بدتر از آن زمانی است که بجای پاسخگویی تقصیر را گردن گناه ملت بیندازند!

یکی دیگر مجوز می دهد تا هر فیلمی مزخرفی بر پرده سینما برود و فرهنگ این ملت را تضعیف کنند و برای خوارک خارجی ها هرچه می خواهد کشور را لجن مال نشان دهد و فلان وزیر با افتخار بگوید که خطوط قرمز را کوتاه کردیم و... و اینهمه منکرات را بی خیال شود و یکی دیگر خیلی راحت بیاید و بگوید که اگر خاک توی خوزستان است مردم گناه کردند و این عذاب الهی است!!

دیواری کوتاه تر از دیوار الهی ندیدند تا گناهان خود را به گردن او نهند!!

نه می خواهیم خاک را درمان کنید و نه قطعی برق را؛ فقط شما را به وجدانتان ما را گناه کار معرفی نکنید!
اگر گناهی خوزستانیها مرتکب شدند آن گناه این است که به برخی مسئولان پر مدعا اطمینان کردند...

اگر گناهی مرتکب شدند، آن گناهی است که بجای اینکه از شما وعده های سه سال قبل تان را مطالبه کنند برایتان فرش قرمز پهن کردند تا بیایید و ما را گناه کار خطاب کنید... البته فرش قرمز پهن کردن کار ما نبود؛ کار آنانی است که دل در گرو صندلی دارند! ولی مردم ما دل در گرو خدا دارند و شکایت نزد او می برند که برخی ها کوتاهی های خود را گردن عذاب الهی نیندازند... توی بحران کجای عالم فرش قرمز پهن می کنند؟!نمی دانم چرا از فرش قرمزش احساس کردم که از این آمدنها آبی گرم نمی شود و آب معمولی ما نیز قطع می شود،همانگونه که پس یکماه از بحران آمدند و برای دیرآمدنشان فرش قرمز پهن کردند تا همه را علتها را عذاب الهی بخوانند!

اگر عذاب الهی نوبتی هم که باشد پیش از ما خیلی های دیگر وجود دارند...

راستی یادش بخیر در بحران جنگ تحمیلی وقتی مسئولان ارشد وارد استانمان می شدند کسی برای آنها فرش قرمز پهن نمی کرد آنها نیز پا بر خاکی می گذاشتند که دلاوران وطنم پا گذاشته بودند...

کل خوزستان فرش قرمز پهن است اما نه آن فرش قرمز که جلوی پای مسئولان پهن می کنند این فرش قرمز اگر دقت نکنند پایش لیز می خورد و زمین خواهند خورد...چرا که این فرش جنسش با همه فرشها فرق دارد...

پایان کلام اینکه: به این جملات باید خندید و نه آن خنده ای که دل را شاد می کند بلکه باید گفت که :"خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است"