داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 4600
۱۲ نظر
در گفتگو با کارشناسان دینی و سیاسی عنوان شد:
جریان انحرافی همان فراماسونری است
مشايي را دستگير كنيد
چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۰۸:۵۳
 
متاسفانه ادبيات مشايي بر رئيس جمهور تاثير گذاشته است يکي از مباني فراماسونري اومانيسم (انسان‌گرايي) است که در سخنان مشايي نيز موج مي‌زند و متاسفانه در اين اواخر بر محتواي سخنراني رئيس جمهور نيز تاثير گذاشته است.

به گزارش پايگاه خبري انصار حزب الله هفته نامه يالثارات الحسين در شماره ۶۲۲ خود و به دنبال نگراني امت حزب الله از هشدارهاي پياپي آيت الله مصباح در ارتباط با شكل گيري دوباره فراماسونري در ايران و حتي فرقه هايي مشابه بابيت، به گفتگو با يكي از شاگردان اين عالم فرزانه و همچنين يكي از اعضاي كميسيون امنيت ملي پرداخته است . گفتني است حجت الاسلام روانبخش و جواد كريمي قدوسي ضمن تبيين نظرات آيت الله مصباح در اين گفتگو نگراني شديد و مطالبه امت حزب الله را به اطلاع مسئولين امنيتي در كشور رسانيده اند. 

حجت‌الاسلام قاسم روانبخش: جريان فراماسونري شخص مشايي است

منظور آيت الله مصباح از جريان فراماسونري شخص مشايي است
پيش از رسانه اي شدن هشدار آيت الله مصباح ايشان در جلسات خصوصي هشدار مي‌دادند که صحبت‌هاي شخص رحيم مشايي نشان دهنده ظهور مجدد فراماسونري است. به اين مفهوم شعارها و سخنان وي بسيار به شعارها و آرمانهاي جريان فراماسونري نزديک است. اين در حالي است که ممکن است اسناد امنيتي اين شواهد نيز در اختيار نيروهاي امنيتي باشد. 

ايشان از چندماه گذشته اصرار داشتند که در مورد اين موضوع بايدتبيين و روشنگري انجام شود. لذا ما به مرور کتب منتشر شده در ارتباط با فراماسونري پرداختيم و بعد از جمع‌بندي مطالب مندرج در اين کتب، به جمع‌آوري و آرشيو سخنان آقاي اسفنديار رحيم مشايي از زمان رياست وي در سازمان ميراث فرهنگي اقدام نموديم. اين آرشيو مجموعه‌اي اعم از سخنراني‌هاي ضبط شده وي و متون مندرج در وب سايت شخصي اوست. 

سپس در ادامه اين فرآيند، اقدام به مقايسه اين آرشيو و جمع‌بندي‌هاي به دست آمده از متون فراماسونري نموديم. در نتيجه به نسبت بالايي از انطباق بين سخنان مشايي و آنچه فراماسونرها مي‌گويند دست يافتيم.
در اين رابطه بايد گفت فراماسون‌ها در ابتدا طي يک حرکت با قالب ديني وارد صحنه مي‌شوند و طي حرکت خزنده خود در اين قالب محتواي غيرديني مي‌گنجانند. اين يک حرکت کاملا التقاطي است که در گذشته در ايران انجام شده است. مثلا ميرزا ملکم‌خان رسما مي‌گويد ما براي اينکه بتوانيم دين را از بين ببريم بايد از قالب دين استفاده کنيم.اينکه ما مي‌بينيم شخص مشايي روي قالب دين تاکيد مي‌کند نيز در همين راستاست. 

جواد كريمي قدوسي :هشدار آيت الله مصباح نظر بر شواهد امنيتي است 

هشدار آيت‌الله مصباح در مورد جريان فراماسونري، ناظر به جريان تاريخي اين فتنه عملکرد اين ساختار جاسوسي در ايران است. اما در حال حاضر بنابر آنچه که افراد مطلع و ناظر امنيتي گزارش مي‌دهند، برخي رفت و آمدها، تماس‌ها و ديدارها و اعلام مواضع در حوزه‌هاي مختلف فرهنگي، سياسي و اجتماعي از سوي بخشي از بدنه دولت، مشمول همان هشداري است که آيت‌الله مصباح داده‌اند. اطلاعات لازم در اين رابطه در اختيار برخي مسئولين تصميم‌گيرنده و نمايندگان مجلس قرار گرفته است. لذا به منظور سنجش اشراف کامل مسئولين امنيتي به آنچه در حال رخ دادن است بايد منتظر بودن و عکس‌العمل آنان را مشاهده کرد. 

بنابراين حضرت‌ آيت‌الله مصباح قطعا به غير از شباهت‌هاي تاريخي براساس يک سلسله شواهد و اطلاعات که مبتني بر نظرات مسئولين امنيتي است هشدار خود را به شکل عمومي بيان کرده‌اند. 

براساس اين هشدار دفاع از ارزشهاي انقلاب يک تکليف بزرگ بر عهده همه مردم است. لذا قصد آيت‌الله مصباح ايجاد حساسيت براي عموم به منظور افزايش دقت در ايشان بوده است تا مردم با دقت نظر به پيگيري اين هشدار و مطالبه براي رسيدگي به‌ان از مسئولين امنيتي بپردازند

حجت الاسلام روانبخش : مباني فراماسونري در سخنان مشايي موج مي زند

ما مي‌بينيم مشايي يک فرد دايم‌الذکر است و سخنراني خود را با اللهم عجل‌لوليک‌الفرج آغاز مي‌کند. يا مثلا به قول آقاي اميري‌فر، نماز شبش ترک نمي‌شود. 

بنابراين اگر کسي بخواهد دين را از بين ببرد بايد مطابق آموزه‌هاي ميرزاملکم‌خان از قالب ديني استفاده کند. حضرت امام(ره) مي‌فرمودند: وقتي منافقين نزد من آمدند مدت‌ها براي من نهج‌البلاغه مي‌خواندند و به بفسير قرآن مي‌پرداختند و بنابراين ما وقتي به حرف‌هاي مشايي رجوع مي‌کنيم متوجه مي‌شويم آنچه وي مي‌گويد با مباني فراماسونري همخواني دارد. 

متاسفانه ادبيات مشايي بر رئيس جمهور تاثير گذاشته است 

يکي از مباني فراماسونري اومانيسم (انسان‌گرايي) است که در سخنان مشايي نيز موج مي‌زند و متاسفانه در اين اواخر بر محتواي سخنراني رئيس جمهور نيز تاثير گذاشته است. بنده نطق آقاي احمدي‌نژاد در مراسم افتتاحيه نمايشگاه کتاب اشاره مي‌کنم که ايشان در يک نطق کوتاه دهها بار به واژه‌هاي مبتني بر انسان اشاره داشت. اين در حالي است که اشارات قبلي ايشان به حکومت اسلامي به طور چشمگيري کاهش يافته است. 

در اين راستا تکيه‌کنندگان به ادبيات انسان‌گرايي معتقدند انسان بايد به جاي خدا بنشيند و تا انسان شناخته نشود خدا شناخته نمي‌شود. مشايي در ادبيات کاربردي خود معتقد است خط‌کشي بين انسانها و حتي خط‌کشي بين اسلام و کفر باطل است. 

از ديگر مباني فراماسونري تکيه بر ناسيونالييسم (ملي‌گرايي) است. آنچه تحت عنوان آب،‌خاک، خون و نژاد توسط وي مطرح مي‌شود مراتب اوليه نايسيوناليسم محسوب مي‌شود. برپايي جشن نوروز در روز تولد زرتشت نيز در راستاي اجراي همين مراحل اوليه ملي‌گرايي بود. 

در مراتب بعدي فراماسونري معتقد است که ما از مباحث آب و خاک و خون و نژاد مي‌گذريم و در ادامه مي‌گويند که فرهنگ بايد از ايدئولوژي تفکيک شود. به عبارت ديگر فرهنگ هر ملت را تاريخ آن ملت مي‌سازد نه ايدئولوژي آن ملت. 

و نتيجه اينکه آنها آنها مي‌گويند فرهنگ ما تحت تاثير ايدئولوژي و اعتقادات ديني ما قرار ندارد. براين‌اساس فراماسون‌ها تا اينجا پيش مي‌آيند که فرهنگ ما را تاريخ ۲۵۰۰ ساله ساخته است‌، نه آموزه‌هاي دين مبين اسلام. 

در ادامه فراماسون‌ها مي‌گويند فرهنگ هر ملتي به طور جداگانه متاثر از تاريخ آن ملت است، آنها معتقدند براي نزديک کردن ملل به يکديگر بايد جنبه‌هاي سلبي فرهنگ هر ملت را از آن زدود و بر مشترکات فرهنگ ملل تاکيد نه به يک فرهنگ واحد براي همه ملل دست پيدا کنيم. بنابراين پس از آنکه به فرهنگ واحد براي همه ملل دست پيدا کرديم مي‌توان يک حکومت واحد جهاني ايجاد کرد. 

حكومت جهاني مشايي ازنوع فراماسونري است نه مهدوي 

آقاي مشايي در سخنان خود که با محوريت حکومت جهاني اسلام انجام مي‌شود مي‌گويد که انسانها به انسانها نزديک مي‌شوند و لذا منظور از حکومت جهاني که مشايي مطرح مي‌کند حکومت جهاني فراماسونري است که حکومت جهاني حضرت مهدي(عج) از ديگر مباني مدنظر فراماسون‌ها پلوراليسم (تکثرگرايي) است. 

آنها بايد براي نفي دين در ابتدا اقدام به تکثرگرايي در دين بنمايند. در اين راستا فراماسون‌ها مي‌گويند ما اعتقادات همه اديان را مي‌پذيريم اما در مراحل بعدي اقدام به پوست‌اندازي مي‌کنند. مثلا مشايي مي‌گويد دوره اسلام‌خواهي گذشته است، اسلام‌خواهي مثل دوره اسب‌سواري است! دوره اسب‌سواري طي شده است؛ اما مردم هنوز اسب‌ سوار مي شوند! بنابراين، اسلام‌خواهي وجود دارد؛ اما دوره آن گذشته است.
وي در وب سايت شخصي خود نوشته است: من با پاپ صحبت کردم و به او گفتم ما نبايد تبليغ اسلام کنيم، شما هم تبليغ مسيحيت نکنيد و همه بر مشترکاتي چون عدالت و خوبي‌ها تاکيد کنيم. 

حال سوال اينجاست آيا رسالت رسول خدا(ص) اين بوده که ما دين خود را کنار بگذاريم و بر اشتراکات خود با مسيحي‌ها بپردازيم؟!
وي در راستاي عملي کردن اين عقيده در دوره رياست بر ميراث فرهنگي ۵۰۰ کليسا را تعمبر کرد و متفخر به اين بود که ۱۲ الي ۱۳ کليسا را در يونسکو به ثبت رسانده است. 

مشايي عنصر خطرناكي است 

بنابراين، مشايي شخص بسيار خطرناکي است که مشمول هشدار آيت‌الله مصباح يزدي مبني بر خطر ظهور يک فرقه جديد مي‌شود که حتي خطر آن در رده فرقه علي محمد باب است. چرا که بحث مطرح شده توسط وي مبني بر مديريت مستقيم امام زمان(عج) است و اين به معني نفي ولايت فقيه و ارتباط مستقيم با شخص امام‌ زمان(عج) است. اما يک نگراني که وجود دارد اين است که در آ‌ينده رئيس جمهور خدمات دولت خدمتگزار را منتسب به شخص مشايي کند و پس از آن تحت حمايت‌هاي خارجي که انجام خواهد گرفت شاهد آثار شوم و ناميمون آن باشيم. 

ارتباط و رفت و آمدهاي مشکوک وي در شرق و غرب عالم بايد توسط نيروهاي امنيتي زير نظر گرفته شود و انساد و مدارک آن جمع‌آوري شود تا خطري که نظام جمهوري اسلامي را تهديد مي‌کند را دفع کنند.
جواد كريمي قدوسي :دستگيريهاي اخير در راستاي هشدار آيت الله مصباح است 

قطعا دستگيري‌هاي اخير براساس شواهد مستند که برپايه مراقبت‌هاي امنيتي به دست آمده انجام شده است. آنچه مسلم است مامورين امنيتي با اشراف به شواهد غيرقابل انکار در مقطع زماني فعلي که بسيار هم حساس است دست به يک سلسله دستگيري از افراد منتسب به جريان انحرافي زدند و فرصت فعاليت بيشتر از اين گروه گرفته شد. 

بنابراين بازداشت‌هاي اخير قطعا در راستاي هشدار آيت‌الله مصباح است لذا افرادي هم که در آينده‌اي نزديک دستگير خواهند شد در ادامه همين فرآيند و بر پايه اطلاعات دقيق و غيرقابل انکار در چنگ مامورين امنيتي خواهند افتاد. 

نيروهاي امنيتي هرچه سريعتر مشايي را دستگير كنند 

مشايي بذل و بخشش‌هايي در شهرستانها داشته که بر نيروهاي امنيتي پوشيده نيست. لذا بايد اثبات شود که توزيع پول و ارتباطات وي با آن سوي مرزها در چه راستايي بوده و چطور دولتي که براي مبارزه با فساد تشکيل شد شخصي وجود دارد که پول‌هاي کلاني در اختيار دارد و به واسطه آن اقدام به تشکيل شوراي راهبردي براي فتح مجلس کرده است. بنابراين، نيروهاي امنيتي بايد هر چه‌ سريع‌تر اقدام به دستگير اين شخص کنند چرا که اين مطالبه عمومي ملت ايران است. 

جواد كريمي قدوسي: دستگيري هاي فعلي زمينه ساز اقدامات بعدي است 

- بنابر نقل معتبري که وجود دارد بخشي از اعترافات افراد دستگير شده به زودي به اطلاع عموم خواهد رسيد تا زمينه‌ساز اقدامات بعدي براي دستگيري حلقه‌هاي بعد جريان انحرافي فراهم شود. 

چابكي مضاعف نيروهاي امنيتي مورد مطالبه ماست 

نهادهاي امنيتي تاکنون اقدامات به موقع و بجايي داشته‌اند، اما از اين به بعد باتوجه به اينکه ما در ماههاي پاياني اين سال انتخابات مجلس شوراي اسلامي را در پيش داريم که جزء پديده‌هاي فوق‌العاده مهم در نظام جمهوري اسلامي ايران محسوب مي‌شود. چابکي مضاعفي در عملکرد نيروهاي امنيتي مورد مطالبه است چرا که همواره در اين مقاطع جريان‌هاي مختلف، اعم از ضد انقلاب و گروههاي مرتبط با خارج خود را براي گنجاندن عوامل خود در بدنه نظام آماده مي‌کنند. 

در اين ميان ممکن است برخي چهر‌ه‌ها توسط اين گروهها مورد استفاده قرار بگيرند که نيروهاي امنيتي و اطلاعاتي، شناخت کافي از آنان در دست نداشته باشند. 

يکي از اميدواري‌هاي جريان‌هاي معاند استفاده از شگردي است که مطابق آن برخي از افراد اجتماعي را که داراي نام و آوازه و شهرت نيستند را تحت عنوان افراد مستقل کانديد ورود به ارکان نظام کنند تا بتوانند از اين کارت‌هاي قض موقعيت‌هاي استراتژيک در مجلس و دستگاههاي اجرايي را به دست آوردند.

مجلس ششم مصداق اجرا شده شگرد جريان انحرافي است 

اين پديده مسبوغ به سابقه است، همه انتخابات مجلس در دوره ششم را به خاطر دارند که برخي از عناصر مرتبط با بيگانه براساس راهبرد فشار از پايين و چانه‌زني از بالا، موفق به تاييد صلاحيت خود و عبور از فيتلرهاي نظام شدند و پس از آن نيز با جلب آراي عمومي وارد قوه مقننه شدند و به ايچاد چالش براي نظام پرداختند و امروز ما اين عده را در آمريکا مشاهده مي‌کنيم مشغول ادامه فعاليت عليه نظام جمهوري اسلامي ايران هستند. لذا اين خطر بالقوه مي‌تواند نظام را در انتخابات دوره نهم مجلس شوراي اسلامي نيز تهديد کند. بنابراين، اقدام به موقع و جراحي هوشمندانه در زمان باقي‌مانده براساس اطلاعات به دست آمده اقدام بسيار مهمي محسوب مي‌شود و تضميني براي سلامت انتخابات مجلس نهم به شمار مي‌رود. 

جريان انحرافي هرآنچه داشت را به ميدان آورد؛ نظام اغماض نكند 

قطعا ما بايد در مدت زمان اندکي منتظر دستگيري سران اصلي جريان انحرافي باشيم.. اين جريان طي هفته هاي گذشته دست به اقداماتي زد تا خود را در مقابل برخوردهاي احتمالي نظام مصون کند. لذا به نظر مي‌رسد آنچه رخ داد بايد همه هزينه‌اي باشد که آنها توان ايجاد آن براي نظام جمهوري اسلامي را داشتند براين اساس بعيد به نظر مي‌رسد آنها توان ايجاد مزاحمتي بيش از اين براي نهادهاي امنيتي و اجرايي داشته باشد. لذا مسئولين امنيتي بايد بدون هيچ‌گونه اغماض براساس آنچه خود بيان کرده‌اند، مبني بر اينکه اين جريان در مقابل انقلاب ايستاده است. موظف به برخورد سريع و انقلابي و البته قانوني با آن هستند و اين يک مطالبه عمومي است. کوتاهي در اين زمينه از ناحيه مسئولين امنيتي مستلزم پاسخگويي آنها به ملت خواهد بود چرا که خود حرکت اين جريان ضد انقلاب انحرافي در مقابل نظام را اعلام کرده‌اند و بايد به همين ترتيب عمل متناسب با آن داشته باشند.تا ثابت شود مدافعان اصلي انقلاب براي حفظ نظام اسلامي هوشيار و آماده هستند و اجازه نفس کشيدن به جريان انحرافي را نخواهند داد. بنابراين اين جريان خود را در زير چتر حمايت و مقبوليت مسئولين نظام جمهوري اسلامي هم پنهان کرده است و نهادهاي امنيتي موظف هستند تا همين نقطه هم پيشروي کنند.۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۰:۴۹:۰۵
باسلام هرکسی ازخط ولایت خارج شد بدون تعارف باید باهاش برخورد بشه درمملکتی که هزاران شهید دادیم جای تعارف با امثال مشایی نیست
علي
۱۳۹۱-۱۰-۱۹ ۲۳:۱۲:۰۶
مگر ازادي نيست هر كس حق دارد نظرش را بگويد
ياشار
۱۳۹۰-۰۳-۰۲ ۱۳:۳۹:۲۸
خداعاقبت همه راختم بخيركند
علی
۱۳۹۰-۰۳-۰۲ ۱۰:۰۷:۵۹
چطور می توانید بر اساس گمانه زنی و بدون قطع و یقین به دیگران تهمت بزنید.از خدا بترسید.ان شاالله این قلیل دوستان بدتر از دشمن بتوانند جوابگوی تهمت زنی ها به آقای مشایی در محضر خدا باشند....
۱۳۹۰-۰۳-۰۱ ۲۲:۲۰:۵۹
زمانی بود که بسیاری از نیروهای ارزشی در مورد خطر مشایی صحبت میکردند اما از سوی مسیولین برخوردی خاصی صورت نمیگرفت .انشاالله هرچه سریع تر با جریان های انحرافی برخورد شدیدی خواهد شد.
مهدی
۱۳۹۰-۰۲-۲۹ ۱۵:۵۹:۳۲
هیچ ارزشی نداشت مگه ما در دوره تفتیش عقایدیم ای بی سوادان
مشايي
۱۳۹۰-۰۲-۲۹ ۱۲:۵۴:۵۵
مشايي عنصر خطرناكي است
۱۳۹۰-۰۲-۲۹ ۱۰:۲۳:۴۸
نکته ی جالبی در مورد مشائی هست که شاید بد نباشه یه ذره بهش دقت کنیم. تو این وقایع اخیر در مورد همین مسائلی که گفته میشه مثل جن گیری و این جور چیزا.
هیچ میدونیم که این افراد در دفتر ریاست جمهوری زمان جناب خاتمی هم دفتر رسمی داشتن و از سوی آقای یونسی سفارش شده بودن.
راستی چه کسی باعث شد بساط این آدما برچیده بشه؟ مگه غیر از مشائی کسی تونست این کارو بکنه؟ یه ذزه دوگوله رو به کار بندازیم می فهمیم که مشائی همه چیز رو به جون خودش خریده تا بر اساس تکلیف خودش عمل کرده باشه. حالا هی بزنید تو سرش.
خودش میگه من یه سربازم ولایتم هر کاری از من بخوان به بهترین نحو انجام میدم. چشماتون رو باز کنید تا بفهمید
۱۳۹۰-۰۲-۲۹ ۰۹:۵۱:۲۱
بی‌سواد ؛ (مسبوق به سابقه ) نه (مسبوغ به سابقه)...
بصیر
۱۳۹۰-۰۲-۲۸ ۱۹:۱۷:۲۴
الهم اشغل الظالمین بالظالمین
مرتضی خاکشور
۱۳۹۰-۰۲-۲۸ ۱۳:۱۸:۲۲
سلام.برخورد با این جریان انحرافی وظیفه سنگین و ارزشمند دستگاه امنیتی است که اگر اهمال کنند آنها را نیز باید در زمره جریان انحرافی قرار داد.
جواد احمدي نژاد
۱۳۹۰-۰۲-۲۸ ۱۰:۳۲:۲۱
بنام خدا مسؤولين امنيتي بايد بدانند كه در قبال شهداء و خانواده محترم آنان و مردم ولايتمدار ايران وآيندگان وتاريخ درصورت كوتاهي خود بايد پاسخگو باشند ما از آنان خواستار برخورد شديد با اين مشايي ...و اسلام فروش هستيم كه اگر چنين كردند دعا گوي آنان هستيم در غير اينصورت متاسفانه نفرين ما شامل آنان نيز خواهد شد ولله خيرالماكرين ولا حول ولا قوه الا بالله...