داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 132746
شرط جبهه اعتدال برای حمایت از روحانی
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۲
 
رئیس جبهه اعتدال گفت: ما علی‌رغم حمایت از آقای روحانی می‌خواهیم برنامه‌هایی که در چهار سال گذشته اجرایی نشد و بر زمین ماند را اجرایی کند.

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله، غلامعلی عرب‌خدایی رئیس جبهه اعتدال،‌ با اشاره به آخرین تاکتیک‌های انتخاباتی این جبهه اظهار داشت: ما بنا داریم برای دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری از حسن روحانی حمایت کنیم چرا که تفکر ایشان را قبول کنیم.

وی افزود: ما علی‌رغم این حمایت از آقای روحانی می‌خواهیم برنامه‌هایی که در چهار سال گذشته اجرایی نشد و بر زمین ماند را اجرایی کند.

رئیس جبهه اعتدال تأکید کرد: آقای روحانی باید با اقتدار مدیرانی که در دولت ناکارآمد هستند و یا آنگونه که باید و شاید به مشکلات مردم رسیدگی نمی‌کند را در کابینه دوم کنار بگذارد.

عرب‌خدایی در مورد استراتژی جبهه اعتدال برای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا نیز گفت: بنا داریم افرادی را در لیست قرار دهیم که علی‌رغم مدیریت بالا و صنعت پیشه بودن خود خیر باشند.

برخی از اعضایی جدا شده از حزب اعتدال و توسعه ۱۱ شهریورماه سال ۹۴ جبهه اعتدال را تاسیس و بنا بر حمایت از نیروهای کارآمدی که احتمال رد صلاحیت آنان کمتر است گذاشتند.
منبع: فارس