Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 94114
۲۸ نظر
درباره هجوم همه جانبه به دیانت جامعه
چند گام تا تعطیلی شریعت
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۹
 
در چنین شرایطی چه می توان کرد وقتی مقامات وزارت کشور انجام فریضه نهی از منکر را منوط به کسب مجوز از استانداری می دانند و به عنوان یک تکلیف قطعی روزانه علیه انجام دسته جمعی این واجب الهی مصاحبه می کنند اما....
پایگاه خبری انصارحزب الله : ۱- شنبه همین هفته ساعت چهار و ربع عصر در میدان انقلاب تهران، خانمی بدون روسری و کاملاً سربرهنه ضلع جنوبی میدان را تا ضلع شمالی آن طی کرد و بی توجه به یکی دو مورد تذکری که به او داده شد در کمال خونسردی راهش را تا ورودی ایستگاه مترو ادامه داد! و بدیهی است که گشت ارشادی هم نبود تا به او تذکری بدهد! و البته در همان زمان چندین و چند مامور راهور ناجا در جای جای میدان و با جدیت به ایفای وظیفه خود مشغول بودند!
(فرمانده محترم ناجا و سایر مسئولان اگر دلشان خواست می توانند فیلم این صحنه را از عزیزان مرکز کنترل و فرماندهی تهران گرفته و تماشا کنند!)

۲- و البته برخلاف فرمایشات ریاست محترم جمهور (که فرموده بودند زنان خود به وضع حجاب و عفاف رسیدگی خواهند کرد و با بی حجابی و.... مقابله خواهند نمود) هیچ زنی هم با این کشف حجاب رسمی و علنی و آن هم در روز عرفه و در قلب تهران برخورد نکرد!.

۳- به نظر فرماندهی محترم ناجا اگر این حرکت چندبار دیگر هم اتفاق بیافتد چه خواهد شد؟ آیا به نظر ایشان عرف شدن بی حجابی معنای دیگری هم دارد؟ آیا ایشان از این که در دوران فرماندهی شان بر ناجا ، بی حجابی در مملکت امام زمان به یک عرف تبدیل شده احساس نگرانی نکرده و نمی کنند؟

۴- به نظر فرمانده محترم ناجا اگر چند زن بی حیای دیگر هم با زن فوق الذکر هم گام شده و مانور بی حجابی در قلب تهران را اجرا می کردند چه می شد؟ وقتی حتی یک مامور یا گشت پلیس برای مقابله با این حرکات ضداسلامی و دین ستیزانه در میدان انقلاب تهران آن هم در روز روشن موجود نبود!

۵- اصولاً تدبیر ناجا برای مقابله با بی حجابی فعلی رایج در کشور چیست؟ وقتی فرماندهی ناجا هم به کشف حجاب علنی زنان در خودروها اعتراف کرده اند؟ پاسخ سردار محترم فرماندهی ناجا به شهدا و امام شهدا در روز حساب چه خواهد بود؟ آنگاه که از ایشان پرسیده شود چرا ناجا وظیفه سازمانی خود در قبال حفظ حرمت احکام الهی و حجاب اسلامی در تنها نظام دینی جهان را انجام نداد و نداد تا اینکه بی حجابی به یک اتفاق ساده و عادی تبدیل شد! آن هم در کشوری که حدود سیصدهزار شهید برای تحقق احکام الهی تقدیم کرده است! آیا به نظر سردار احمدی مقدم محکمه عدل الهی هم جایی است که بتوان با ردیف کردن عبارتی نظیر «ضرورت فرهنگ سازی، عدم همکاری سایر دستگاهها، تحقق پلیس جامعه محور و...» از خود سلب مسئولیت کرد و گناه را به گردن نگرفت یا به زمین دیگران انداخت؟

۶- اگر ناجا نمی تواند (که قطعاً نمی تواند) به وظیفه قانونی خود در مقابله با لگدمال کردن علنی حکم الهی حجاب عمل کند چرا به مقامات مافوق این ناتوانی و عدم تمابل را گزارش نمی دهد تا مقامات مافوق برای مقابله با این هجوم همه جانبه به شریعت و دیانت جامعه چاره ای بیاندیشند و به فکر یک متولی توانمند برای دفاع از شریعت باشند؟

وقتی دفاع از امنیت اخلاقی و شریعت و عفت عمومی به یک اداره کوچک و محقر در معاونت اجتماعی ناجا سپرده می شود و معاون اجتماعی ناجا هم اولویت خود را تولید فیلم و مجموعه های پلیسی اعلام نموده و حتی یک کلمه هم در خصوص مقوله امنیت اخلاقی سخن نمی گوید (چه رسد به این که عمل کند!) دیگر نیازی به اقامه دلیل در خصوص عدم تمایل و توان ناجا برای دفاع از حکم الهی حجاب نیست! وقتی دغدغه جدی معاون اجتماعی ناجا تلفظ درست واژگان فرنگی باشد و درج عنوان دکتر به جای سردار در جنب نام مبارکشان، دیگر توقع حضور ماموران ناجا برای مقابله با بی حجابی ، بی جاترین توقع ممکن خواهد بود! (اگر فرماندهی محترم ناجا فیلم گفتگوی معاون اجتماعی خود در برنامه «ویتامین ث» شبکه سوم سیما در صبح دوشنبه هفته جاری را تماشا کنند ملتفت اصل ماجرا و عمق فاجعه خواهد بود!)

۷- در چنین شرایطی چه می توان کرد وقتی مقامات وزارت کشور انجام فریضه نهی از منکر را منوط به کسب مجوز از استانداری می دانند و به عنوان یک تکلیف قطعی روزانه علیه انجام دسته جمعی این واجب الهی مصاحبه می کنند اما کلمه ای هم از عرفی و عادی شدن بی حجابی در مملکت نمی گویند و حتی از یک ابراز نگرانی خشک و خالی هم خودداری می کنند؟

۸- رعایت حجاب نماد اصلی و قطعی حاکمیت شریعت برمملکت است و عرفی شدن و رواج بی حجابی از تعطیلی شریعت در کشور حکایت می کند! (والبته توجه دارید که مقصود ابعاد اجتماعی شریعت است والا نماز خواندن و روزه گرفتن در هیچ جای دنیا تعطیل نشده و نخواهد شد!) در چنین شرایطی که فقط چندگام تا تعطیلی شریعت در یگانه نظام دینی جهان فاصله داریم و امیدی نیز به اعمال اراده از جانب حاکمیت در این خصوص نمی رود، جز پناه بردن به غیرت دینی مومنان و اجرای جدی و فراگیر فریضه نهی از منکر چاره ای نمانده در غیر این صورت باید برای همیشه در سوگ تنها نظام اسلامی جهان بنشینیم!

معلم
۱۳۹۳-۰۷-۲۰ ۱۴:۵۲:۲۶
خوب شاید این خانم اصلا مسلمون نبوده
سعید
۱۳۹۳-۰۷-۱۸ ۰۰:۲۸:۰۵
سلام باورکنیدریشه ی غیرت تو ایران خشکیده باعثوبانیشم ماهواره بوده وهست یقین داشته باشید باگشت ارشادو امنیت اخلاقی هیچی درست نمیشه هییییییییییییییییچی ...ای خدامسولین شهر راز شیراز کجا هستن چرا کسی کاری نمیکنه تاکی بدحجابی تا کی بی غیرتی تاکی اخه
محمدی
۱۳۹۳-۰۷-۱۷ ۱۱:۱۴:۲۴
اگر بذارند ناجا هم توان و هم انگیزه کافی برای مقابله با منکرات را داره فقط اگر بذارند
۱۳۹۳-۰۷-۱۷ ۱۱:۱۱:۵۸
نمی دانم چرا مطالب خوب سایت شما در خبرگزاری های به اصطلاح اوصلگرا که بعضا از بیت المال مسلمین ارتزاق می کنند دیده نمی شود مطالبی از این دست در فرهنگ سازی برخورد با منکرات به خصوص بدحجابی در کشور امام زمان بسیار کار ساز است. سایت ها و خبرگزاری های به اصطلاح اوصلگرا به جای پوشش خبرهای بیهوده و مطالب همه پسند اینگونه مطالب را پوشش دهند که احتمالا نمی تونند چراکه یا استحاله شدند و یا آلوده و یا از رنکینگ آنها کاسته می شود ویا.....
مدافع
۱۳۹۳-۰۷-۱۷ ۱۱:۰۸:۲۱
بازم به غیرت بچه های انصار که در این اوضاع آخرالزمانی و درگیر شدن اکثریت با پول های شبهناک و ربایی و در پی آن بی تفاوتی و بی غیرتی! همچنان پیگیر مباحثی مثل حیا و عفت هستند. بارک الله به همت و غیرتتان و خداوند قادر پشت و پناهتان
۱۳۹۳-۰۷-۱۷ ۰۷:۳۰:۱۴
شاید اگر فقر از بین برود و جوان ها راحت تر بتوانند ازدواج کنند خیلی از مسائل حل میشود.نهی از منکر فقط در خیابان معنی پیدا نمیکند.آن گرانفروش و محتکر و دلال و سارق و ...احتیاج به نهی از منکر دارند.آنها راحت نشسته اند و به ریش ما میخندند و ما را درگیر مسائلی می کنند که بخش کوچکی از جامعه درگیر آن هستند.بخش عمده ای از بانوان حتی در نظام قدیم محجبه بوده اند،پس به نظر می رسد باید عمیق تر مسائل اجتماعی را رصد کرد
نفتی
۱۳۹۳-۰۷-۱۷ ۰۵:۵۱:۴۱
عزیز من لطفا به فرمانده ناجا چیزی نگو سرش فعلا شلوغه مگه نمیدونی شعبه نفت فروشی وا کرده و مشغوله آخه آدم چند تا کار رو میتونه با هم انجام بده.
شیعه
۱۳۹۳-۰۷-۱۶ ۲۳:۵۱:۴۵
مطیع امر رهبر باشید ، از ولایت جلو نزنید !
قاسم
۱۳۹۳-۰۷-۱۶ ۲۱:۰۳:۴۰
وای به حال این مملکت که یک بی حجاب اینگونه تن شما مدعیان رو لرزونده بعدش هم کجا امام زمان گفته مملکت من همه باید با حجاب باشند
۱۳۹۳-۰۷-۱۶ ۱۹:۰۱:۱۳
می دونی.چرا کسی به این جور افراد خورده نمی گیره.خوده من از این می ترسم که وقتی به چنین افرادی تذکر دادم(مثل اینکه بگم اینجا مملکت امام زمانه بی حجابی توش جایی نداره)طرف برگرده بگه:چرا نزول خوری بر می داره ولی بی حجابی نه؟منظورم رو که می فهمید(بانک ها).چی دارم بگم جزء اینکه رام رو بگیرم و برم؟
۱۳۹۳-۰۷-۱۶ ۱۵:۴۷:۰۵
اون نماز روزه رو که زمان شاه هم داشتیم اگر ملت ایران به دیدن صحنه های زشت خانم های بی حجاب وفساد راضی بودند چرا انقلاب کنند ؟ برادران ناجایی هم البته در مبارزه با سربازان شیطان تنها مانده اند ولی با هر قصور و نادیده گرفتن جرم این خانم های بدحجاب قانون شکن مطمئن باشند مستقیم یا غیر مستقیم خانواده های خودشان هم تحت الشعاع فساد شایع در جامعه خواهد بود .
عیسی
۱۳۹۳-۰۷-۱۶ ۱۵:۰۰:۵۳
یابدنیروی انتظامی وانصارحزب الله باهم تبادل داشته باشن.هردودلسوزن برای امنیت کشور.اماصلیقه هاشون یکم باهم فرق داره.هردوطرف برادروخواهرهم هستن.بعضی افرادکوته فکرازاین قضیه گشت انصارحزب الله سواستفاده کردن.تفرقه افکنی کردن بین انصارحزب الله ونیروی انتظامی ووزارت کشور.شکرخدامدیرکل انصارحزب الله باهوشیاری کاما برخوردکردند.تفرقه افکنان ناامیدشدند.شماپیروزید
خبرچین
۱۳۹۳-۰۷-۱۶ ۱۳:۵۵:۱۸
نباید مجاهدت های نیروی انتظامی را در دیگر مسایل و ایجاد امنیت نادیده گرفت هرچند در بحث امنیت اخلاقی توفیق چندانی بدست نیاورده است و این به دلیل سیاست های دولت های است که بدلیل نگاه خاص به این مقوله از اقدامات به حق ناجا جلوگیری کردند
۱۲