Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 47992
۸ نظر
کشف حجاب جدید در حال اجراست!
روحانیت،متدینین و نهادهای مسئول به وظیفه خود عمل کنند
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۴۰
 
پيش از مراسم فاتحه خواني، از همگان به‌خصوص بانوان متدين و محجبه، مردان غيور خواستار‌يم که نسبت به اين دهن کجي به ارزش‌ها و اين بي عفتي که رواج پيدا کرده است ايستادگي کنند و با دادن تذکر لساني، هر تعداد که مي‌توانند، انجام وظيفه کنند.....
پایگاه خبری انصارحزب الله: چندماهي است نوعي عرياني جديد در ميان زنان بدحجاب رواج پيدا کرده و فصل جديدي را بر بي‌حيايي، بي عفتي، تبرّج و ناديده گرفتن حدود الهي گشوده است. 

براين اساس تعداد زيادي از خانم‌ها اقدام به پوشيدن جوراب بلند و البته بدون شلوار نموده‌اند. حتي در مواردي از جوراب‌هاي بلند رنگي يا توري و منقش که ساق پا کاملا پيداست و يا مانتو يا دامن بدون شلوار و حتي جوراب به نحوي که ساق پا عريان ودر معرض ديد و مشاهده است، استفاده مي‌گردد. حالا اين شيوه پوشش كه ابتدا توسط بخش‌هاي خاصي از جامعه لاابالي استفاده مي‌شد، روز به روز در حال گسترش است. 

رخدادي كه اتفاقي نيست و با جست و جويي در اينترنت، مشاهده مي‌كنيد كه اين نوع از بدپوششي، به عنوان مد جديد به شكل گسترده‌اي در حال معرفي است و حتي فروش اينترنتي و... آن نيز تبليغ مي‌شود. 

بنابراين به نظر مي‌رسد به دنبال فصل جديد بي‌حجابي كه همان عريان شدن پاها ست، و همچنين بي‌غيرتي مسئولين نظاره‌گر وباطل گو كه كاري جز رد مسئوليت از خود ندارند ديگر بايد فاتحه جامعه‌اي با ظاهر اسلامي را بخوانيم. 

همانطور که مي‌دانيد پوشش دامن کوتاه بين زنان غربي رايج است كه در دوران طاغوت نيز رواج داشت و البته با بررسي سير تحول حجاب اسلامي بعد از انقلاب متاسفانه به زودي شاهد ظهور دوباره آن در جمهوري اسلامي خواهيم بود. 

سرآغاز اين عرياني جديد شلوار‌هاي چسبان زنانه بود كه پس از حساسيت زدايي به سرعت جوراب بلند مشکي جايگزين آن شد. همانطور كه قبل از آن براي مانتو مدل سارافن را مد کردند و وقتي ديدند حساسيتي براي آن وجود ندارد، پس از آن مانتوي آستين کوتاه به همراه ساقبند را مد کردند و بعد از آن، پس از آن نيز به سرعت ساق بند هم برداشته شد و مانتو کوتاه آستين کوتاه و حتي پيراهن آستين کوتاه امروزه به مرهمت بي‌غيرتي مسئولين رواج دارد. 

پس پيش از مراسم فاتحه خواني، از همگان به‌خصوص بانوان متدين و محجبه، مردان غيور خواستار‌يم که نسبت به اين دهن کجي به ارزش‌ها و اين بي عفتي که رواج پيدا کرده است ايستادگي کنند و با دادن تذکر لساني، هر تعداد که مي‌توانند، انجام وظيفه کنند.
 
از سروران روحانيت البته به غير از آن عزيزاني که وظيفه نهي از منکر را فراموش نکرده‌اند، نيز مي‌خواهيم اگر يادشان آمد كه به غير از پرداختن به مسائل بي خطر و بي‌هزينه وظيفه ديگري هم دارند، در منابر به خطر اين پديده اشاره کنند و البته در کوچه و خيابان هم اين احساس وظيفه را با خود حمل كنند و با تذکر به هنجارشکنان، وظيفه شرعي خود را انجام دهند؛ زيرا احتمالا پس از مراسم فاتحه خواني براي نظام اسلامي و رجوع به ارتجاع ديگر مجالي به غير از حجره نشيني نخواهند يافت. 

از وزارت اطلاعات، نيروي انتظامي و ساير نهاد‌هاي مسئول هم كه در خواب زمستاني به سر برده وهر ۱۰ سال يك بار پس از ظهور يك فتنه جديد از خواب برمي‌خيزند، مي‌خواهيم پيش از حضور در مراسم فاتحه‌خواني، به اين هنجار شکني جديد که به صورت «سازمان‌يافته» در مدت کوتاهي رواج يافته، رسيدگي نموده و وظيفه شرعي و قانوني خود را به درستي انجام دهند؛ شايد پاسخي براي خدا، امام و شهدا داشته باشند.
والسلام؛ معذرتا الي ربكم

منبع:هفته نامه یالثارات الحسین(ع)

۱۳۹۲-۰۶-۰۵ ۲۱:۱۶:۱۴
خدایا ( مسولینی) را که با سکوتشان مروج بد حجابی و از بین رفتن ارزشهای اسلامی شده اند تا جایی که آمر به معروف بایستی از مجرم گستاخ در خاک جمهوری اسلامی ایران سیلی بخورد ،گر نادانند بصیرت و دانایی واگر ناتوانند قوت و جرات اعمال قانون و اگر مغرضند به حق زهرای مرضیه جامعه اسلامی را از شرشان نجات ده.
رامین
۱۳۹۲-۰۴-۱۴ ۲۰:۲۸:۵۴
روحانی مچکریم
پرویز
۱۳۹۲-۰۳-۰۳ ۲۳:۵۳:۴۶
سلام
عامل فسادهای اخلاقی شبکه های ماهواره ای و متاسفانه شبکه های غیر ماهواره نیز در ترویج حجاب امروز سهم بسزایی دارد که هرشخصی از کانون خانواده خود می تواند یکی از دستان تهاجم فرهنگی را کوتاه کند
nazir
۱۳۹۱-۱۰-۲۲ ۲۳:۳۰:۱۷
من نمیفهمم اخه تا وقتی که توی مغازه ها البسه های مستهجن فروخته میشود و از طرفی حتی برای متدینین یا فروشگاههایی و حتی بدتر از ان لباسهای مشتری پسندی وجود ندارد و یا اگر هم هست یا انقدر گمنامند که کسی خبر ندارد و یا برای یک شهروند صرف نمیکند از این طرف شهر به انطرف شهر بود و ازطرف دیگر انقدر بی کیفیت و بد رنگ و بد فرم هستند ایا ما نباید انتظار چنین چیزهایی را داشته باشیم. مضاف بر اینکه مردم وقتی با چشمان خود فرزندان و خانواده های افرادی که به نوعی به عنوان افراد مذهبی هستند را انچنانی و حتی بدتر میبینند چه انتظاری میتوان داشت؟
علیرضا
۱۳۹۱-۱۰-۱۹ ۲۲:۳۳:۴۲
حداقل قبلا یه گشت ارشادی نیرو انتظامی بود.به خدای تا وقتی گشت های نیرو انتظامی و بسیج رونق داشت وضعیت به این بدی نبود که.مسوولین فاقد درک و فهم بفهمید،اگر مدارا و نرمی با این جماعت فایده داشت تا الآن کار خودش رو کرده بود.باید برخورد قاطع بشه.به خدا ما داریم به دوچیز شک میکنیم.
1-شعور مسوولین
2-نفوذ دشمن بین مسوولین.
دیگه بحث بی حجابی نیست این روزا بعضی ها عملا عریان میان بیرون.
ما سال 88 به اصلاح طلبا رای ندادیم که این اتفاقا نیفته اما الآن که بدتر شده
۱۳۹۱-۱۰-۱۸ ۱۳:۴۳:۰۵
وضعیت جامعه خراب خرابه.همه خوابیم.انقلابمون رفت که رفت. اگه درد دین دارید ی کاری کنید.تورو خدا
آشنا
۱۳۹۱-۱۰-۱۸ ۱۲:۳۷:۵۰
نزدیک به 5 سال است که مرکز حجاب ریحانه النبی به همت جمعی از طلاب حوزه وارد این عرصه شده و با تمام امکاناتش به صورت ریشه ای فعالیت میکند اما دریغ از شعور مسئولان مربوطه
سیدهادی
۱۳۹۱-۱۰-۱۸ ۱۲:۰۳:۵۰
آیا موج بیداری اسلامی نشات گرفته ازانقلاب اسلامی ماست پس موج برهنگی وبی بندوباری وناامنی ازکجا وارد کردیم بابپذیریم در جنگ فرهنگی شکست خوردیم و واکنون مبارزه باحجاب رضا خان را مجددا خودمان ترویج می کنیم لطفا بساط شعارراکناربزنید وتاپیش شهداشرمنده نباشیم