داخلی سياسی خبر
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 85471
۲۲۰ نظر
ابتکار عمل جدید داعش درباره زنان+عکس
شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۷
 
گروه دولت اسلامی عراق و شام موسوم به (داعش) یک اردوگاه ویژه به منظور آموزش فنون نظامی به زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب تاسیس کرده است که این اردوگاه همانند اردوگاهی است که پیشتر گروه‌های تندرو در سوریه برای آموزش کودکان ساخته بودند.

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله، یکی از اعضای گروه‌های تندرو از افتتاح یک اردوگاه نظامی ویژه آموزش زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب خبر داد.این منبع در مصاحبه با روزنامه السفیر عنوان داشت: گروه دولت اسلامی عراق و شام موسوم به (داعش) یک اردوگاه ویژه به منظور آموزش فنون نظامی به زنان و دختربچه‌ها در حومه شرقی حلب تاسیس کرده است که این اردوگاه همانند اردوگاهی است که پیشتر گروه‌های تندرو در سوریه برای آموزش کودکان ساخته بودند.

این منبع اعلام کرد که در این اردوگاه بیش از ۳۰ دختر جوان که میانگین سنی آن‌ها بین ۱۵ تا ۳۰ سال است و همچنین ۲۰ دختر بچه که سن آنها کمتر از ۱۲ سال است، حضور دارند که فعالیت‌های خود را به صورت آشکارا در شهر الباب در حومه شمال شرقی حلب آغاز کرده‌اند.
وی تصریح کرد که این زنان سوری نیستند که این سخن همانند اظهارات یک منبع از ساکنان شهر الباب است که گفته بود: این دخترها بویژه کودکان با لهجه‌ای صحبت می‌کنند که به نظر می‌رسد از مغرب عربی هستند و برخی از آنها حتی عرب هم نیستند.

وی با بیان این که دستیابی به اطلاعات دقیق پیرامون نحوه آموزش به این دختران در این ارودگاه نظامی سخت و دشوار است، افزود: این دختران به منظور انجام دو ماموریت مختلف آماده می‌شوند؛ ماموریت نخست سازماندهی امور مناطق تحت کنترل این گروه است، چرا که آنها بر آمد و شد زنان نظارت داشته تا برخی از مردان لباس زنانه به تن نکنند و همچنین این زنان آموزش دیده حکم‌ اقدامات غیرقانونی را اجرا می‌کنند، ماموریت دوم مربوط به جبهه‌های درگیری‌ها است که احتمال می‌رود برخی از زنان در سوریه دست به حملات انتحاری بزنند.

در همین راستا، این منبع درگیری‌های اخیر میان گروه‌های تندرو را به این نوع از اردوگاه‌ها ربط داده و اعلام کرد: برخی از گروه‌های تندرو به روستاهای تحت کنترل داعش هجوم برده و چند تن از زنان این اردوگاه را ربوده‌ و آنها را به اسارت گرفتند.

پایگاه‌های گروه‌های تندرو نیز گزارش دادند که زنان وابسته به داعش بویژه در حومه شمالی حلب مورد تجاوز و آزار قرار گرفتند.

هم‌چنین تلاش‌هایی برای ترور تعدادی از رهبران داعش در شهر رقه صورت گرفت که تندورهایی که لباس‌های مبدل زنانه به تن کرده بودند تلاش داشتند آنها را ترور کنند که این امر داعش را به بازنگری جدی درباره به خدمت گرفتن زنان در این اردوگاه وادار کرد.
منبع: تسنیم

۱۳۹۳-۰۶-۲۳ ۰۱:۴۴:۱۱
خدا؟
علی اصغر
۱۳۹۳-۰۶-۲۲ ۲۲:۵۴:۳۱
تا ایران بچه های باغیرت ارتش وسپاه اسلمیه ایران هست نگران نباشید
علی اصغر
۱۳۹۳-۰۶-۲۲ ۲۲:۵۰:۵۲
خیلی نامردن
nazi
۱۳۹۳-۰۶-۲۲ ۱۶:۴۱:۲۳
خدا لعنتشون کنه... بیشرفا، حیوونن
۱۳۹۳-۰۶-۲۲ ۱۴:۳۸:۲۱
ای کاش هیتلری دیگر برخیزد و و به جای یهودیان داعشیان را نابود کند
نازی
۱۳۹۳-۰۶-۲۱ ۱۸:۳۸:۵۴
خیلی تر سناک و وحشی هستند .
کریم
۱۳۹۳-۰۶-۲۱ ۱۸:۳۵:۵۸
داعش به زودی نابود میشود ظلم پایدار نخواهد ماند
سعید
۱۳۹۳-۰۶-۲۱ ۱۳:۴۵:۱۷
اینا از حیوون پست ترن.خدالعنتشون کنه
۱۳۹۳-۰۶-۲۱ ۱۰:۳۵:۳۳
سگ تو روح داعش فقط همین
مصطفی
۱۳۹۳-۰۶-۲۱ ۱۰:۱۸:۵۵
سلام من همیشه این رو گفتم که ما گروه تند رو در اسلام نداریم و این گروه ها فقط برای بد نام کردن مسلمان های واقعی که تابع راستین خدا و قرآن و رسول الله هستند ظاهر میشوند. و رهبریت اصلی این گروه ها اسراییل و آمریکا هستند
اکبر
۱۳۹۳-۰۶-۲۰ ۱۸:۵۳:۴۵
ای کاش آقا فقط اجازه میدادند تا نسلی از داعش بر میداشتیم که درتاریخ تروریسم به یادگار بنویسند
ناجی
۱۳۹۳-۰۶-۲۰ ۱۰:۰۳:۰۸
دوست من امریکا خودش این گروهکها و فرقه ها رو زاییده . هیچوقت اونارو نمیکشه .توصیه میکنم فیلم موش رو نگاه کن
امیری
۱۳۹۳-۰۶-۲۰ ۰۱:۲۰:۳۲
داعش منتظر عذابی سخت از جانب خداوند باشد ..عذابی که از ناحیه خدا و از استین جوانان غیور ایران بر سر داعشی های نجس فرود خواهد امد .انشاالله .اللهم عجل لولیک الفرج
سما
۱۳۹۳-۰۶-۱۹ ۲۲:۵۹:۴۵
بچه ها دعا خوبه ولی بیاید با عملمون فرج اقا رو نزدیک تر کنیم انشاالله....
طیبه
۱۳۹۳-۰۶-۱۹ ۱۱:۲۵:۴۹
حواسمان باشد وقتی میخواهیم به بعضی آدم ها فحش دهیم،به حیوانات توهین نشود!