شکست های پیاپی رژیم‌صهیونیستی در برخورد با سدّمقاومت

گزارش تصویری/آنچه مقاومت بر سر صهیونیست‌ها آورد

9 مرداد 1393 ساعت 10:20

واقعیت هایی که اگرچه تلاش شده است بوسیله آنها احساس ترحم نسبت به صهیونیستهای یهودی در میان افکار عمومی برانگیخته شود اما در رئوس خود بیانگر ترس صهیونیست ها از مقاومت، خسارت باری فراوان موشک های حماس بر شهرهای صهیونیست ها....


به گزارش پایگاه خبری انصار حزب الله، طی مدت چند هفته ای که از رویارویی صهیونیستها با گروه های مقاومت در نوار غزه می گذرد، کمترین خبر و مفهومی که به آن پرداخته شد، میزان خسارات و تلفات صهیونیست ها از این ددمنشی و اثرات توانایی های رزمی و لجستیکی رزمندگان مقاومت بود.

رخدادی اگرچه در روزهای اول حتی به آن پرداخته هم نمی شد و حتی رژیم صهیونیستی، اسیر و کشته شدن سربازان خود به دست گروه های جهاد اسلامی و القسّام را نیز تکذیب می کرد؛ اما به مرور آنچنان به گستره این خسارت ها و تلفات افزوده شد که شبکه صهیونیستی رسانه های جهانی تصمیم گرفتند به مرور و با پوشش دادن به برخی از این خسارت ها و تلفات در رسانه های خود، افکار عمومی را به سمت دلسوزی برای صهیونیست ها و تقلیل دادن ماجرای "مقاومت" به یک نبرد نظامی مرسوم! هدایت کنند.

با این همه ولی ماه پشت ابر نخواهد ماند و برخی از تصاویر و اطلاعات ارائه شده در شبکه صهیونیستی رسانه های جهانی، حاوی واقعیت های غیر قابل انکاری از شکستهای پیاپی رژیم صهیونیستی در برخورد با سدّ مقاومت است.

واقعیت هایی که اگرچه تلاش شده است بوسیله آنها احساس ترحم نسبت به صهیونیستهای یهودی در میان افکار عمومی برانگیخته شود اما در رئوس خود بیانگر ترس صهیونیست ها از مقاومت، خسارت باری فراوان موشک های حماس بر شهرهای صهیونیست ها، آسیب پذیر بودن وسیع ارتش اسرائیل و سربازانش در مقابل رزمندگان مقاومت و برخی حقایق دیگر است.

در ادامه تصاویری را به انتخاب یالثارات و از خبرگزاری ها و نشریات رویترز، واشنگتن پست و الجزیره می بینید که بیانگر تلفات، شکستها و خسارتهای فراوان صهیونیستها از هجوم به سمت نوار غزه و حمله به مقاومت است.

در این تصاویر، تشییع جنازه سربازان به هلاکت رسیده رژیم صهیونیستی، زخمی های رژیم اشغالگر قدس در نبرد با مقاومت، ترس و گریه سربازان صهیونیست از کشته شدن همقطاران خود، ناامن بودن زندگی در شهرهای صهیونیستی و خلل پذیر بودن گنبد آهنی (سیستم ضد موشکی صهیونیستها) دیده می شود.

گفتنی است در لابه لای مطالب خبرگزاری های خارجی پیرامون حوادث غزه و رویارویی جریان مقاومت با صهیونیست ها اطلاعاتی نیز در زمینه خسارتهای صهیونیست ها از این ددمنشی منتشر شده است که اگرچه این اطلاعات قاعدتاً دقیق نیستند اما صهیونیست ها بوسیله آنها باز هم مجبور به اقرار پیرامون تلفات خود شده اند.


کد مطلب: 90132

آدرس مطلب: http://yalasarat.com/vdcewz8o.jh87xi9bbj.html

يالثارات
  http://yalasarat.com